Notes Panny Młodej, Planer ślubny

DL/NOTE-2016

Nowy produkt

Zaplanuj ten jedyny i wyjątkowy dzień.

Więcej szczegółów

42,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Cudowny Notes ślubny - niezwykle przydatny każdej Pannie Młodej! Miękka oprawa i niewielka waga pozwala na stałe noszenie w torebce. Jak tylko masz pomysł - notujesz, kalkulujesz, planujesz.. masz na to aż 112 stron i specjalne miejsce na wizytówki!
Ufff... tyle jest do zrobienia a każdy pomysł ważny :)
W notesie jest kalendarz na lata 2018-2020. Piękna grafika, miejsce na notatki i to wszystko w jednym miejscu, zawsze pod ręką.
W Planerze ślubnym!

Wymiary: 14x20cm - A5

Spis treści: KALENDARZ NA ROK 2018-2020 KALENDARZ ROK PRZED ŚLUBEM, 6 MIESIĘCY PRZED ŚLUBEM, 3 MIESIĄCE PRZED ŚLUBEM, 2 MIESIĄCE PRZED ŚLUBEM, 1 MIESIĄC PRZED ŚLUBEM, 2 TYGODNIE PRZED/1 TYDZIEŃ PRZED, DZIEŃ PRZED ŚLUBEM, PLAN TEGO DNIA, KONTAKTY, ZALICZKI, LOKALE - PORÓWNANIE, WESELE SALA - PYTANIA, KOŚCIÓŁ - PYTANIA, GARDEROBA - PANNA MŁODA, GARDEROBA - PAN MŁODY, LISTA GOŚCI, LISTA GOŚCI TYLKO NA ŚLUB, PLAN WRĘCZANIA ZAPROSZEŃ, ADRESY GOŚCI DO WYSŁANIA POCZTĄ, ZAKUPY - WÓDKA WESELNA, ZAKUPY - TORT I CIASTA, MENU WESELNE, KOSZTY, PLAN ROZSADZENIA GOŚCI, MUZYKA, DO KUPIENIA, DO ZROBIENIA, MIODOWY MIESIĄC, LISTA RZECZY DO SPAKOWANIA, DRUKLOVE POLECA, MIEJSCE NA WIZYTÓWKI ORAZ 10 STRON NA WŁASNE NOTATKI!

Opinie

Oceń 
2016-10-15

Polecam!

Super prezent dla narzeczonej, świetnie przemyślane!

  • 0 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz opinię

Notes Panny Młodej, Planer ślubny

Notes Panny Młodej, Planer ślubny

Zaplanuj ten jedyny i wyjątkowy dzień.